Reklam Bölümü
Bitkisel TedaviGüncel BilgilerÜlseratif Kolit

Ülseratif Kolit Tedavisine Yerli Bir Katkı: Zarenca

Ülseratif kolit, İltihabi bağırsak hastalıkları grubunda yer alan kronik bir hastalıktır. Kalın bağırsağın içini örten tabakanın (mukoza – submukoza) iltihaplanmasıyla seyreder. İltihabi değişikliğin olduğu bölgede bağırsağın iç yüzünü döşeyen örtü tabakası olan mukozada ülserler oluşur. Bu nedenle hastalığa, ülserlerle karakterli hastalık anlamına gelen ülseratif kolit denir. Kalın bağırsak (barsak) içinde en sık rektum ve sol kolon (kalın bağırsağın son bölümü) etkilenir.

Ülseratif Kolit tedavisinde çeşitli yaklaşımlar uygulanmakla birlikte, kesin bir tedavisi henüz bulunmamıştır. Bir çok ilaç ve tedavi yöntemi uzun süreli bir remisyonu ve Ülseratif Kolit hastalarının yaşam kalitelerini korumayı hedeflemektedir.

Merkezi Edirne’de olan bir firma tarafından geliştirilen Zarenca isimli ürün, Ülseratif Kolit başta olmak üzere Crohn ve diğer sindirim sistemi hastalıklarının tedavisine katkıda bulunurken, oldukça yüz güldürücü sonuçlar elde edilmektedir.

Ürünün Web Sayfasında şu bilgiler yer almaktadır:

ZARENCA içeriğindeki bitkilerin insan sağlığına olan etkisi ile kullanıcılara yeni bir bakış açısı getirerek; hayata yeni başlangıç sunmaktadır
Zarenca ilk olarak 2019 yılı eylül ayında ortaya çıkmıştır. O zaman adını WUNDESİL olarak belirlemiştik.
Ortaya çıktığı dönemde Akdeniz Üniversitesinde görev yapan Prof . Dr . Necdet DEMİR’e 4 haftalık WUNDESİL etkisiyle ilgili ön çalışma yaptırılmıştır. Bu çalışma 11/04/2020 tarihinde raporlaştırılmıştır.
Bu raporda ürünün insan sağlığına olumlu etkisi ortaya konmuştur.
Ürünün keşfinden bu zamana kadar geçen 3 yılı aşkın süre içerisinde, alanında uzman bilim insanları ile ZARENCA üzerine bilimsel çalışmalar yapılmış ve yapılmaya devam etmektedir. Geliştirici ve profesyonel bir anlayış ile yolumuza devam etmek için çalışmalara devam etmekteyiz.

Web sitemiz, Zarenca kullanan ve olumlu ya da olumsuz her türlü etkiyi bizimle paylaşmak isteyen kullanıcıların yazı, resim veya videolarına açıktır.

Ürünü kullanmak isteyenler şu linkten kampayalı olarak temin edebilir:

https://zarenca.com/shop/

Editör

Bu web sitesinde Crohn Ülseratif Kolit ve İBH ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Crohn ile ilgili internet üzerinde dağınık, karışık ve yanıltıcı pek çok bilgi bulunmaktadır. Bu da bir çok crohn hastasının moralini bozmakta, hastalığıyla ilgili yanlış ve yanıltıcı yöntemlerden medet ummasına yol açmaktadır. Bu web sitesi crohn hastalığıyla ilgili bilimsel her tür bilgi ve gelişmeyi okurlarına sağlıklı bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Bu web sitesindeki bütün yazılar ve açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekiminizin vereceği bilgileri ve ilaçları esas alın. Bize ulaşmak için bilgi@crohntedavisi.com mail adresine yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top button
Close