Fear the Walking Dead AMC’de 8. Sezonla Veda Eriyor

Date:

Fear the Walking Dead için son yaklaşıyor.

AMC zombi kıyameti dizisinin yaklaşan sekizinci sezonuyla sona ereceğini doğruladı. 12 bölümlük kuğu şarkısı iki yarıda yayınlanacak: Altı bölümden oluşan ilk seri 14 Mayıs Pazar günü saat 9/8’de başlarken, son altı bölüm bu senenin ilerleyen günlerinde ekrana gelecek.

TWD Evreni’nin baş içerik sorumlusu Scott M. Gimple yaptığı açıklamada “The Walking Dead Evreni yaşıyor!” dedi. “Fear the Walking Dead’i sonlandırmak için, eski sevdiklerimizle yeni bir çığır açarken, size şimdiye kadarki en canlı, yaratıcı, heyecan verici sezonlarından birini sunmaktan heyecan duyuyoruz: Maggie ve Negan kıyamet sonrası Manhattan’ın cehenneminde birbirlerinden başka güvenecek kimseleri olmadan… Daryl Dixon Fransa’da, bu yeni tehlikeli dünyada tek başına hareket edemeyen, acımasız düşmanlar ve daha önce hiç görülmemiş ölümsüz tehditlerle karşı karşıya kalan yalnız bir adam. Ve Rick ile Michonne, yeni bir uygarlık ve ölü orduları tarafından köşeye sıkıştırılmış, birbirlerine giden tehlikeli yolculuklar ve birbirleriyle bulmaları gereken yol üzerine romantik bir destan yazıyorlar.” (Walking Dead yan dizilerinin ne zaman ekranlarınıza geleceğine dair ayrıntılar için buraya tıklayabilirsiniz).

Fear’ın final sezonunun resmi açıklamasına göre, yeni bölümler “Morgan (Lennie James) ve Madison’ın (Kim Dickens) Mo’yu PADRE’den kurtarma umutlarının planlandığı gibi gitmediği 7. Sezonun bitiminden sonra başlıyor. Şimdi, Morgan, Madison ve adaya getirdikleri diğerleri PADRE’nin alaycı yönetimi altında yaşıyorlar. Karakterlerimizin morali bozulmuş ve kederli bir haldeyken, daha iyi bir dünyaya olan inancı yeniden canlandırma görevi Morgan ve Madison’ın en başta kurtarmak için yola çıktıkları kişiye, Morgan’ın kızı Mo’ya düşüyor.”

Fear the Walking Dead 8. Sezon için ilk olarak Aralık 2021’de uzatılmıştı.

Fear the Walking Dead’in başrollerinde James, Dickens, Colman Domingo, Danay Garcia, Austin Amelio, Christine Evangelista, Karen David, Jenna Elfman ve Rubén Blades yer alıyor. Baş yapımcılığını Gimple, showrunner’lar Andrew Chambliss ve Ian Goldberg, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, Michael Satrazemis ve David Alpert üstleniyor ve AMC Studios tarafından hayata geçiriliyor.

Üç Walking Dead spinoff’u daha yolda. AMC’nin TCA sunumunda paylaştığı üzere, Lauren Cohan ve Jeffrey Dean Morgan’ın başrollerini paylaştığı yeni spin-off dizisi The Walking Dead: Dead City Haziran 2023’te, Norman Reedus’un başrolünü üstleneceği The Walking Dead: Daryl Dixon ise bu yılın sonlarında prömiyer yapacak. Ayrıca, TWD’nin sevilen karakterleri Rick Grimes ve Michonne’u Andrew Lincoln ve Danai Gurira’nın canlandıracağı spin-off bu yıl yapım aşamasına geçecek ve 2024’te gösterime girecek.

Editör
Editörhttps://crohntedavisi.com
Bu web sitesinde Crohn Ülseratif Kolit ve İBH ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Crohn ile ilgili internet üzerinde dağınık, karışık ve yanıltıcı pek çok bilgi bulunmaktadır. Bu da bir çok crohn hastasının moralini bozmakta, hastalığıyla ilgili yanlış ve yanıltıcı yöntemlerden medet ummasına yol açmaktadır. Bu web sitesi crohn hastalığıyla ilgili bilimsel her tür bilgi ve gelişmeyi okurlarına sağlıklı bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Bu web sitesindeki bütün yazılar ve açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekiminizin vereceği bilgileri ve ilaçları esas alın. Bize ulaşmak için bilgi@crohntedavisi.com mail adresine yazabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Crohn Hastalığı ve Kalp Sağlığı

Crohn hastalığı ile yaşayan kişilerde kalp hastalığı ve kalp...

Prof. Dr. İsmail Gömceli

Anasayfa Hakkında Uyguladığı Tedaviler Akademik Çalışmalar Basından İletişim Prof. Dr. İsmail Gömceli Gastrointestinal sistem ve kanser...

Kuzey Kutbu’ndan Gelen Zombi Virüsleri İnsanlığın Sonunu mu Getirecek?

Çözülen donmuş toprak Neandertal döneminden kalma mikropları serbest bırakıyor...

Klinik Zorluklar: Crohn Hastalığında Anti-TNF’nin Ötesinde Yeni Hedefler Bulmak

Tümör nekroz faktörünü (TNF) bloke eden biyolojik ilaçlar inflamatuar...