Ülseratif Kolit ve bağırsak hastalıkları

Fear the Walking Dead AMC’de 8. Sezonla Veda Eriyor

1 64

Fear the Walking Dead için son yaklaşıyor.

AMC zombi kıyameti dizisinin yaklaşan sekizinci sezonuyla sona ereceğini doğruladı. 12 bölümlük kuğu şarkısı iki yarıda yayınlanacak: Altı bölümden oluşan ilk seri 14 Mayıs Pazar günü saat 9/8’de başlarken, son altı bölüm bu senenin ilerleyen günlerinde ekrana gelecek.

TWD Evreni’nin baş içerik sorumlusu Scott M. Gimple yaptığı açıklamada “The Walking Dead Evreni yaşıyor!” dedi. “Fear the Walking Dead’i sonlandırmak için, eski sevdiklerimizle yeni bir çığır açarken, size şimdiye kadarki en canlı, yaratıcı, heyecan verici sezonlarından birini sunmaktan heyecan duyuyoruz: Maggie ve Negan kıyamet sonrası Manhattan’ın cehenneminde birbirlerinden başka güvenecek kimseleri olmadan… Daryl Dixon Fransa’da, bu yeni tehlikeli dünyada tek başına hareket edemeyen, acımasız düşmanlar ve daha önce hiç görülmemiş ölümsüz tehditlerle karşı karşıya kalan yalnız bir adam. Ve Rick ile Michonne, yeni bir uygarlık ve ölü orduları tarafından köşeye sıkıştırılmış, birbirlerine giden tehlikeli yolculuklar ve birbirleriyle bulmaları gereken yol üzerine romantik bir destan yazıyorlar.” (Walking Dead yan dizilerinin ne zaman ekranlarınıza geleceğine dair ayrıntılar için buraya tıklayabilirsiniz).

Fear’ın final sezonunun resmi açıklamasına göre, yeni bölümler “Morgan (Lennie James) ve Madison’ın (Kim Dickens) Mo’yu PADRE’den kurtarma umutlarının planlandığı gibi gitmediği 7. Sezonun bitiminden sonra başlıyor. Şimdi, Morgan, Madison ve adaya getirdikleri diğerleri PADRE’nin alaycı yönetimi altında yaşıyorlar. Karakterlerimizin morali bozulmuş ve kederli bir haldeyken, daha iyi bir dünyaya olan inancı yeniden canlandırma görevi Morgan ve Madison’ın en başta kurtarmak için yola çıktıkları kişiye, Morgan’ın kızı Mo’ya düşüyor.”

Fear the Walking Dead 8. Sezon için ilk olarak Aralık 2021’de uzatılmıştı.

Fear the Walking Dead’in başrollerinde James, Dickens, Colman Domingo, Danay Garcia, Austin Amelio, Christine Evangelista, Karen David, Jenna Elfman ve Rubén Blades yer alıyor. Baş yapımcılığını Gimple, showrunner’lar Andrew Chambliss ve Ian Goldberg, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, Michael Satrazemis ve David Alpert üstleniyor ve AMC Studios tarafından hayata geçiriliyor.

Üç Walking Dead spinoff’u daha yolda. AMC’nin TCA sunumunda paylaştığı üzere, Lauren Cohan ve Jeffrey Dean Morgan’ın başrollerini paylaştığı yeni spin-off dizisi The Walking Dead: Dead City Haziran 2023’te, Norman Reedus’un başrolünü üstleneceği The Walking Dead: Daryl Dixon ise bu yılın sonlarında prömiyer yapacak. Ayrıca, TWD’nin sevilen karakterleri Rick Grimes ve Michonne’u Andrew Lincoln ve Danai Gurira’nın canlandıracağı spin-off bu yıl yapım aşamasına geçecek ve 2024’te gösterime girecek.

1 yorum
  1. […] Fear the Walking Dead AMC’de 8. Sezonla Veda Eriyor […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.