Ülseratif Kolit ve bağırsak hastalıkları

The Walking Dead Spinofflarının Zaman Çizelgesi Hazırlandı

1 736

‘The Walking Dead: Dead City’ Haziran Prömiyerine Hazırlanıyor.

AMC ‘Daryl Dixon’ ve Andrew Lincoln-Danai Gurira Spinoff’ları İçin Zaman Çizelgesini Belirledi.

“The Walking Dead” AMC’de yaşamaya devam ediyor ve kablolu kanal, zombi kıyameti evreninden gelecek olan ve her biri artık sona eren diziden geri dönen önemli oyuncuların rol aldığı üç yan dizisi için bir prömiyer zaman çizelgesi belirledi.

İlk olarak “TWD” emektarlarından Lauren Cohan ve Jeffrey Dean Morgan’ın başrollerini paylaşacağı “The Walking Dead: Dead City” Haziran ayında gösterime girecek. Daha önce AMC, Ekim ayında düzenlenen New York Comic Con panelinde dizinin Nisan ayında ekrana geleceğini duyurmuş ancak herhangi bir tarih belirlememişti. Resmi prömiyer tarihi ve saati daha sonra açıklanacak.

Öte yandan AMC, Norman Reedus’un başrolünü üstleneceği ve merakla beklenen “The Walking Dead: Daryl Dixon” spinoff’unun “Dead City“nin ardından bu yılın sonlarına doğru gösterime gireceğini ve Andrew Lincoln ile Danai Gurira’nın çok sevilen karakterler Rick Grimes ve Michonne olarak geri dönecekleri, muhtemelen daha da çok beklenen isimsiz “TWD” spinoff’unun bu yıl prodüksiyona gireceğini ve 2024’te gösterime gireceğini açıkladı.

AMC, Salı günü Televizyon Eleştirmenleri Derneği’nin kış basın toplantısında “TWD “nin ölüm haberini verirken, ana dizinin Kasım ayında 11 sezonu tamamlamasının ardından şu anda yayınlanmakta olan tek “Walking Dead” dizisi olan “Fear the Walking Dead“in de yaklaşan sekizinci sezonuyla birlikte sona ereceğini duyurdu.

Tüm bu duyurular, geçtiğimiz sonbaharda kısa ömürlü yeni CEO’su Christina Spade’in ani çıkışının ardından programlamada kesintiler ve maliyet tasarrufu stratejisi değişiklikleriyle karşı karşıya kalan daha kapsamlı AMC Networks yapımları açısından belirsizliklerin yaşandığı bir dönemde geldi.

AMC’ye göre, “The Walking Dead: Dead City” Maggie (Cohan) ve Negan’ın (Morgan) uzun zaman önce anakarayla bağlantısı kesilmiş kıyamet sonrası Manhattan’a yaptıkları yolculuğu anlatıyor. Harabeye dönmüş şehir aylaklarla ve New York’u anarşi, tehlike, güzellik ve dehşet dolu kendi dünyaları haline getirmiş sakinlerle doludur. 

Dizide Cohan ve Morgan’ın yanı sıra Gaius Charles, Zeljko Ivanek, Karina Ortiz, Jonathan Higginbotham ve Mahina Napoleon rol alıyor. “Walking Dead “in yaratıcısı Scott M. Gimple, dizinin sorumlu yapımcısı Eli Jorné, Cohan, Morgan ve Brian Bockrath yürütücü yapımcı olarak görev yapıyor. 

“The Walking Dead: Daryl Dixon “da Daryl (Reedus) Fransa’da kıyıya vurur ve oraya nasıl ve neden geldiğini bir araya getirmeye çalışır. Dizi, eve dönmenin bir yolunu bulmayı umarken kırık dökük ama dirençli yapısıyla Fransa’daki yolculuğunu izliyor. Ancak bu yolculuğu sırasında kurduğu bağlantılar nihai planını karmaşık hale getiriyor.

Dizinin başrollerinde Reedus, Clémence Poésy ve Adam Nagaitis yer alıyor. Dizinin yürütücü yapımcılığını Gimple, show sorumlusu David Zabel, Reedus, Greg Nicotero, Angela Kang, Brian Bockrath ve Daniel Percival üstleniyor.

AMC’ye göre Lincoln ve Gurira, “değişen bir dünya tarafından değiştirilen iki karakterin destansı aşk hikayesini sunan” yeni bir yan dizi için yeniden bir araya geliyor. “Mesafe nedeniyle ayrı düşmüşler. Karşı konulamaz bir güç tarafından. Kim olduklarına dair hatıraların hayaletleri tarafından. Rick ve Michonne, ölülere karşı bir savaş üzerine kurulu başka bir dünyaya sürükleniyor… Ve nihayetinde, yaşayanlara karşı bir savaştır bu. Daha önce hiç bilmedikleri bir yerde ve durumda birbirlerini ve kim olduklarını bulabilecekler mi? Düşman mıdırlar? Âşık mı? Kurbanlar mı? Yoksa kazazedeler mi? Birbirleri olmadan hayatta kalabilirler mi yoksa kendilerinin de Yürüyen Ölüler olduğunu mu fark edecekler?”

Gimple, Lincoln ve Gurira ile birlikte dizinin sorumlu yapımcısı ve yürütücü yapımcısı olarak görev yapıyor.

Kaynak: https://variety.com/2023/tv/news/walking-dead-spinoff-premiere-dates-andrew-lincoln-daryl-dixon-dead-city-1235483693/

1 yorum
  1. […] The Walking Dead Spinofflarının Zaman Çizelgesi Hazırlandı […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.