Ülseratif Kolit ve bağırsak hastalıkları

Brandon Bays’ın İyileşme Meditasyonu

Rahat bir pozisyon alın. . . Ve gözlerinizi kapatın. . Derin bir nefes alıp vererek başlamak hoşunuza gidebilir … ve sonra nefesinizi serbest bırakarak … ve bir derin nefes daha alıp vererek … ve nefesinizi serbest bırakarak … bir derin nefes daha alıp vererek … ve nefesinizi serbest bırakabilirsiniz. Ve sonra dikkatinizi ayaklarınıza verin. Ayaklarımız bizim için çok şey yapar. Koşarlar, yürürler, merdiven çıkarlar. Onlar çok hevesli hizmetkârlardır. Bu nedenle şu anda onlara bir şükran mesajı vermek, yaptıkları her şey için teşekkür etmek isteyebilirsiniz. Ve bunun onların rahatlama zamanı olduğunu bilmelerini sağlayın.

Ve sonra ayaklarınızın ağır, iyileştirici bir kumla kaplanmasına izin verin … Bembeyaz . . . Kumun ayak parmaklarından ayak tabanlarına, kemerlere ve topuklara doğru akmasına izin verin. Ve sonra ayaklarda ne kadar gerginlik veya stres varsa, hücrelerde ne kadar toksin veya toksisite varsa, kumun içinde erimesine, kum tarafından emilmesine izin verin. Hepsinin kumun içine akmasına izin verin. Ve sonra ayaklarınızın altında büyük bir kapı açarak tüm o kumun dışarı akmasına izin verin. Her bir gerilim tanesini de beraberinde götürüyor. Ve ardında kendi berrak, açık, ışıldayan farkındalığınızın sınırsızca parıldayan ışığını bırakın. Sonra bacaklarınızın bu ağır şifalı kumla dolmasına izin verin. Ayak bileklerinize akmasına izin verin. . . baldırlara . . . inciklerin derinliklerine . . . kemiklerin içine . . . Dizlere ve diz kapaklarına … uyluğun alt kısmına … uyluğun ortasına … ve sonra uyluğun üst kısmına … kalçalarla birleştiği yere kadar akmasına izin verin. . . Tüm bacağın bu ağır, iyileştirici kumla dolmasına izin verin. Ve sonra orada ne kadar gerginlik varsa, ne kadar stres varsa, hücrelerde ne kadar toksisite varsa, ne kadar kirlilik varsa hepsinin kuma dökülmesine izin verin. . kum tarafından emilmesine . . . gerginliğin kuma aktığını hissetmenize . . . Ve bunu mükemmel bir şekilde görmeniz gerekmiyor. Sadece bunu hissetmek ve gerçekleştiğini bilmek yeterli. Ve sonra arkada büyük bir kapı açarak … kumun dışarı doğru akmasına izin verin … her bir gerilim tanesini de beraberinde götürsün … ve ardında kendi berrak, açık parlayan farkındalığınızın ışığını hissetsin. . . Böylece ayak parmaklarınızın ucundan kalçalarınıza kadar bu berraklık ışıldar.

Ve gövdenizin bu ağır, iyileştirici kumla dolmasına izin verin … tertemiz beyaz kumla. . . Oradaki alt organlara akmasına . . . Pelvis bölgesine ve kalçaların yanlarına, sakral bölgeye, karnın derinliklerine ve kolon bölgesine. . . . ve böbreklere . . . diyafram ve solar pleksus bölgesine doğru akmaya devam ediyor. . . Gövdeyi sanki bir şişe kummuş gibi doldurun. . Bu şifalı kumun göğüs kafesine … omurgaya … ve sonra akciğerlerin derinliklerine gitmesine izin verin. . Akciğerlerin tam ortasına… sırtın tam ortasına… göğsün tam ortasına… . Ve sonra göğsün üst kısmına . . . ciğerlerin üst kısmına . . . sırtın üst kısmına . . . Kalbe doğru akıyor. Bronşlara. . . Ve sonra omuzlara… köprücük kemiği bölgesine… boyunla birleştiği yere… . Kollara, ön kollara, ellere ve parmak uçlarına doğru devam ediyor. . . Ve sonra vücutta ne kadar gerginlik varsa, ne kadar stres varsa. ..hücrelerde ne kadar toksisite varsa. . . Hepsinin kumun içinde erimesine izin verin. . Kum tarafından emilmesine. . Ve sonra arkadaki büyük kapıyı açın. Tüm o kumun dışarı kaymasına izin verin. Her bir gerilim tanesini de beraberinde götürüyor. Her bir kirlilik zerresini. Ve ardında sınırsızca parıldayan kendi saf, açık ve ışıltılı farkındalığınızın ışığını bırakıyor. . . Sanki ayak parmaklarınızın ucundan boynunuza kadar sadece bu durgunluk varmış gibi.

Ve merak ediyorum, bu farkındalığın önünüzde sonsuza kadar genişlemesine izin verseydiniz ne olurdu? .. ya arkada da genişleseydi? . . . Ve her tarafa açılsaydı? . . Aşağısı serbest. Ve yukarıda yükselseydi? Ya sadece sonsuz bir deniz olarak dinlenseydiniz … sürekli derinleşen sonsuz bir durgunluk … Ya duyulan her ses daha derinlere inmek için bir sinyal olsaydı? . . Bu sonsuz durgunluk okyanusunun içine. Ya her vücut hissi daha derine gitmek için bir sinyal olsaydı? . . Ya her düşünce daha derine gitmek için bir sinyal olsaydı? . . Sürekli derinleşen bu durgunluk okyanusunun içine. Ya her düşünce siz bu durgunluk okyanusunun derinliklerinde kalırken yüzeyde sürüklenen bir sürü çer çöp gibi olsaydı? Ya siz bu durgunluk okyanusunun derinliklerinde kalırken her düşünce gökyüzünde sürüklenip giden bulutlar gibi olsaydı? Ve kendi farkındalığınızın çok geniş kalmasına izin verirseniz … önde engin … . arkada sınırsız … her iki tarafta sonsuz … aşağıda özgür … yukarıda ferah … ve sadece bu farkındalık içinde istirahat ederken … Ve eğer bu gece uyuyacaksanız … bu huzur okyanusunda uykuya dalmanıza izin verebilirsiniz … Ve eğer bugün gününüze devam ediyorsanız … Şimdi derin ve güzel bir nefes alıp verebilirsiniz… ve derin ve güzel bir nefes daha alıp verebilirsiniz… ve derin ve güzel bir nefes daha alıp verebilirsiniz… ve derin ve güzel bir nefes daha alıp verebilirsiniz. . . Ve bu temiz, keskin, açık farkındalıkta çok geniş … çok açık … ışıltılı … kalmak. . . Hazır olduğunuzda gözlerinizi açabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası