Reklam Bölümü
Kültür, Sanat, Sinema

Avatar: Suyun Yolu

2022 ‧ Bilim Kurgu/Aksiyon ‧ 3 saat 10 dakika

Ünlü yönetmen James Cameron‘un efsanevi Avatar filminin devamı olan Avatar: Suyun Yolu (Avatar: The Way of Water) gösterime girdi. İlk filmde Pandora adlı uyduda işgal ve istilaya karşı yerli halkla birlikte mücadele eden kahramanımız Jake yeni filmde de baş rolde oynuyor.

İlk filmdeki olaylardan on yıldan fazla bir süre sonraki bir zamanda geçiyor ‘Avatar: Suyun Yolu’. Sully ailesinin (Jake, Neytiri ve çocukları) hikâyesini, onları takip eden belaları, birbirlerini güvende tutmak için katlandıkları mesafeleri, hayatta kalmak için verdikleri savaşları ve yaşadıkları trajedileri anlatmaya başlıyor.

Jake Sully, güneş sistemi dışındaki uydu Pandora’da kurduğu yeni ailesiyle birlikte yaşamaktadır. Tanıdık bir tehdit, daha önce başlatılmış olanı bitirmek için geri döndüğünde, Jake evlerini korumak için Neytiri ve Na’vi ırkının ordusuyla birlikte hareket etmek zorundadır.

James Cameron’ın yönettiği ve Cameron ile Jon Landau’nun yapımcılığını üstlendiği filmde Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement ve Kate Winslet rol alıyor.

Kaynak: https://www.imdb.com/title/tt1630029/

Editör

Bu web sitesinde Crohn Ülseratif Kolit ve İBH ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Crohn ile ilgili internet üzerinde dağınık, karışık ve yanıltıcı pek çok bilgi bulunmaktadır. Bu da bir çok crohn hastasının moralini bozmakta, hastalığıyla ilgili yanlış ve yanıltıcı yöntemlerden medet ummasına yol açmaktadır. Bu web sitesi crohn hastalığıyla ilgili bilimsel her tür bilgi ve gelişmeyi okurlarına sağlıklı bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Bu web sitesindeki bütün yazılar ve açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekiminizin vereceği bilgileri ve ilaçları esas alın. Bize ulaşmak için bilgi@crohntedavisi.com mail adresine yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top button
Close