Reklam Bölümü
Tamamlayıcı Tıp

Biorezonans Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Biorezonans, teşhis ve tedavi için cildinize elektrot yerleştirilmesini içeren non-invaziv bir tedavidir. Elektrotlar, vücudunuzdan gelen enerji dalga boylarını kontrol eden ve daha sonra optimum dengeyi geri yükleyerek kötü frekanslara karşı koyan bir biorezonans makinesine bağlanır.

Biorezonans, frekansın gücünü kullanan bilimsel bir tedavi modalitesidir. İster canlı ister cansız olsun, her şey belirli bir elektromanyetik frekansta yankılanır. Her birimizin kendine özgü frekans imzası var. Rezonans frekansları vücudumuza uyum ve denge kazandırırken, patojenler ve toksinler tarafından yayılanlar da dahil olmak üzere diğer frekanslar uyumsuzluk ve hastalık yaratacaktır.

Beynimiz, kalbimiz ve cildimiz gibi sağlık sistemlerimizin her biri kendi optimal sıklığına sahiptir. Bu, sistemin en iyi işleyiş ve hastalıklara karşı direnci ile en güçlü olduğu zamandır. Bununla birlikte, toksinler, patojenler, yaralanma, inflamasyon veya diğer dengesizlikler hücrelerin değiştirilmiş frekanslarda titreşmesine neden olur. Bu sapmalar Biorezonans uygulamalarımızla tespit edilebilir. Bu nedenle biorezonans yöntemi hastalıkların teşhisinde paha biçilemez bir araçtır. Yüksek hassasiyetinden dolayı, diğer geleneksel yöntemlerden önce sağlık dengesizliklerini belirleyebilir.

Biorezonans Terapi, desteğe ihtiyaç duyan sistemlere belirli pozitif veya rezonans frekansları göndererek çalışır. Bu, hücrenin hücresel düzeyde uyum sağlamasına yardımcı olur ve dokunun kendi kendini düzenleyip kendi kendini iyileştirmesini sağlar. Biorezonans terapisi aynı zamanda vücudun ağır metaller, kötü bakteriler ve diğer toksinler gibi istenmeyen maddeleri tanımlamasına ve reddetmesine yardımcı olabilir. Elektromanyetik frekansın önemi, bu teknolojiyi astronotlarının zihinsel ve fiziksel sağlığı için kullanan NASA tarafından bile bilinmektedir.

Biorezonans ile ilgili daha detaylı bilgi için, Antalya’da biorezonans konusunda en önemli ve tecrübeli uzmanlardan Dr.Bülent Tütüncü‘nün kliniğini arayabilirsiniz.

biorezonans antalya

Etiketler

Editör

Bu web sitesinde Crohn Ülseratif Kolit ve İBH ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Crohn ile ilgili internet üzerinde dağınık, karışık ve yanıltıcı pek çok bilgi bulunmaktadır. Bu da bir çok crohn hastasının moralini bozmakta, hastalığıyla ilgili yanlış ve yanıltıcı yöntemlerden medet ummasına yol açmaktadır. Bu web sitesi crohn hastalığıyla ilgili bilimsel her tür bilgi ve gelişmeyi okurlarına sağlıklı bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Bu web sitesindeki bütün yazılar ve açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekiminizin vereceği bilgileri ve ilaçları esas alın. Bize ulaşmak için bilgi@crohntedavisi.com mail adresine yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top button
Close