Ülseratif Kolit ve bağırsak hastalıkları

Hakkımızda

Amacımız, İBH (Crohn ve Ülseratif Kolit) ile ilgili güncel bilgileri aktarmak.

Crohn Hastalığı, (Latince enterocolitis regionalis), kronik ve iltihabi bir bağırsak hastalığıdır. Bu web sitesi, Antalya Ruhbilim Okulu‘nun desteğiyle crohn hastalığıyla ilgili her tür bilgi ve güncel tedavi yöntemleriyle ilgili gelişmeleri paylaşmak amacıyla kurulmuştur.

Bu web sitesinde Crohn Ülseratif Kolit ve İBH ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.

Crohn ile ilgili internet üzerinde dağınık, karışık ve yanıltıcı pek çok bilgi bulunmaktadır. Bu da bir çok crohn hastasının moralini bozmakta, hastalığıyla ilgili yanlış ve yanıltıcı yöntemlerden medet ummasına yol açmaktadır. Bu web sitesi crohn hastalığıyla ilgili bilimsel her tür bilgi ve gelişmeyi okurlarına sağlıklı bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

Bu hastalıklardan muzdarip insanlar doğru ve güncel bilgiye ulaşmakta büyük sorunlar yaşamaktadır. Zaman zaman yalan, yanlış ve eksik bilgiler yüzünden Crohn ve Ülseratif Kolit’e dair yanıltıcı durumlar yaşamaktadır. Bu web sitesinin yegâne hedefi Türkiye ve dünyadaki en güncel tedavi bilgileri, yeni çıkan ilaçları, akademik ve bilimsel çalışmaları insanlara ulaştırmaktır.

crohntedavisi.com sitesinde yer alan tüm bilgiler ve yapılan yönlendirmelerdeki tüm linkler tamamen ziyaretçiye bilgi vermek amacıyla paylaşıma sunulmuştur.

Bu sayfada yer alan bilgiler ekibimiz tarafından, İltihabi Bağırsak Hastalıkları ve Güncel Sağlık Haberleri hakkında bilgi verme amacıyla hazırlanmıştır. İçeriklerin kaynak göstermek nezaketini göstermek şartıyla her yerde paylaşabilirsiniz. Buradaki içerikler yalnızca bilgi vermek amaçlı olup teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Sağlık sorunlarınız için en kısa sürede doktorunuza başvurunuz.

Bu sitedeki hiçbir içerik, hangi tarihte yayınlanmış olursa olsun, doktorunuzdan veya diğer nitelikli bir klinisyenden alacağınız doğrudan tıbbi tavsiyenin yerine kullanılmamalıdır. Bu web sitesindeki bütün yazılar ve açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekiminizin vereceği bilgileri ve ilaçları esas alın.

Bize ulaşmak için bilgi@crohntedavisi.com mail adresine yazabilirsiniz.