Reklam Bölümü
Kültür, Sanat, Sinema

‘Walking Dead’ Daryl Spinoff’unun Oyuncu Kadrosuna Beş Kişi Eklendi

Norman Reedus’un başrolünü oynadığı “The Walking Dead” spinoff dizisine beş yeni oyuncu eklendi.

Anne Charrier (“The Last Deadly Mission”), Eriq Ebanouey (“Fox Hunt”), Laika Blanc Francard (“My Night”), yeni gelen Louis Puech Scigliuzzi ve Romain Levi (“The Tunnel”), Reedus ve daha önce duyurulan oyuncu Clémence Poésy ile birlikte dizinin daimi oyuncuları olarak kadroya dahil oldular.

Şu anda “The Walking Dead: Daryl Dixon” adını taşıyan dizinin resmi tanıtım metni şöyle: “Daryl (Reedus) Fransa’da kıyıya vurur ve oraya nasıl ve neden geldiğini çözmeye çalışır. Dizi, eve dönmenin bir yolunu bulmayı umarken dağılmış ama dirençli bir Fransa’daki yolculuğunu izliyor. Ancak bu yolculuğu yaparken, yol boyunca kurduğu bağlantılar nihai planını zorlaştırır.”

Charrier Genet rolünü oynarken, Ebanouey Fallou karakterini canlandıracak. Blanc Francard Sylvie’yi, Levi ise Codron’u canlandıracak. Puech Scigliuzzi ise Laurent karakterini canlandıracak.

Dizi ilk olarak Eylül 2020’de duyurulmuştu. Şu anda Fransa’da çekimleri devam eden dizinin 2023’te AMC ve AMC+ kanallarında yayınlanması planlanıyor. David Zabel yürütücü yapımcı ve showrunner olarak görev yaparken Scott M. Gimple, Angela Kang, Reedus, Greg Nicotero, Brian Bockrath ve Daniel Percival da yürütücü yapımcı olarak görev yapıyor. AMC Studios yapımcılığını üstleniyor.

“The Walking Dead: Daryl Dixon”da başlangıçta hem Reedus’un hem de 1. Sezondan bu yana amiral gemisi dizide Carol’ı canlandıran Melissa McBride’ın rol alması planlanıyordu. Ancak Nisan 2022’de McBride’ın projeden ayrıldığı ortaya çıktı. Ancak Reedus geçtiğimiz günlerde McBride’ın hâlâ projede yer alabileceğini ima etti.

Bu aynı zamanda şu anda üzerinde çalışılan birkaç “Walking Dead” spinoff’undan biri. Ayrıca Maggie-Negan spinoff’u “The Walking Dead: Dead City” ve Rick ile Michonne’a odaklanan bir spinoff da var. Ayrıca kardeş dizi “Fear the Walking Dead”de yaklaşan sekizinci sezonuyla sona erecek. AMC ayrıca kısa süre önce epizodik antoloji “Tales of the Walking Dead” ve iki sezonluk dizi “The Walking Dead: World Beyond”u da yayınladı.

Kaynak: https://variety.com/2023/tv/news/walking-dead-daryl-spinoff-cast-1235519220/

The Walking Dead: Daryl Dixon teaser

The Walking Dead: Daryl Dixon‘dan ilk görüntü.

Fotoğraf : Emmanuel Guimier/AMC

Editör

Bu web sitesinde Crohn Ülseratif Kolit ve İBH ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Crohn ile ilgili internet üzerinde dağınık, karışık ve yanıltıcı pek çok bilgi bulunmaktadır. Bu da bir çok crohn hastasının moralini bozmakta, hastalığıyla ilgili yanlış ve yanıltıcı yöntemlerden medet ummasına yol açmaktadır. Bu web sitesi crohn hastalığıyla ilgili bilimsel her tür bilgi ve gelişmeyi okurlarına sağlıklı bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Bu web sitesindeki bütün yazılar ve açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekiminizin vereceği bilgileri ve ilaçları esas alın. Bize ulaşmak için bilgi@crohntedavisi.com mail adresine yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top button
Close